Professors i administració

Professors

Quan preguntem als alumnes què és el que més valoren de la nostra escola, la resposta acostuma a ser unànime: "la bona relació que hi ha entre els alumnes i els professors". 
Podem afirmar que tenim una plantilla altament qualificada i en constant formació que treballa per formar tècnics professionals però, sobretot, per formar persones.
Eva Aranda
Eva ArandaProfessora
Eva ArandaProfessora
Departament Informàtica earanda@fpllefia.com
Carlos Arrebola
Carlos ArrebolaProfessor
Carlos ArrebolaProfessor
Departament Informàtica carrebola@fpllefia.com
Carles Cardelo
Carles CardeloProfessor
Carles CardeloProfessor
Departament automatització i robòtica ccardelo@fpllefia.com
Joan Domingo
Joan DomingoProfessora
Joan DomingoProfessora
Dep. Electricitat i automatització.
jdomingo@fpllefia.com
Fran Méndez
Fran MéndezProfessor
Fran MéndezProfessor
Dep. Automatització i robòtica fmendez@fpllefia.com
Juan Montero
Juan MonteroProfessor
Juan MonteroProfessor
Departament informàtica jmontero@fpllefia.com
Jordi Egea
Jordi EgeaProfessor
Jordi EgeaProfessor
Departament Informàtica jegea@fpllefia.com
Oscar García
Oscar GarcíaProfessor
Oscar GarcíaProfessor
Dep. Electricitat i automatització
ogarcia@fpllefia.com
Anna Rovira
Anna RoviraProfessora
Anna RoviraProfessora
Departament Informàtica arovira@fpllefia.com
Patricia Salinas
Patricia SalinasProfessora
Patricia SalinasProfessora
Departament Escola-Empresa
psalinas@fpllefia.com
Juan Luis Sánchez
Juan Luis SánchezProfessor
Juan Luis SánchezProfessor
Dep. Electricitat i automatització jlsanchez@fpllefia.com
Francisca Triviño
Francisca TriviñoProfessora
Francisca TriviñoProfessora
Dep. d’informàtica i automatització ftrivino@fpllefia.com

Gestió i administració

Montse SánchezSecretaria
Montse SánchezSecretaria
secretaria@fpllefia.com
Jesús Tàpies
Jesús TàpiesDirecció tècnica
Jesús TàpiesDirecció tècnica
jtapias@fpllefia.com

Contacte:

Tel: 933 883 298

info@fpllefia.com

Horari secretaria:

Matins: 9h a 13h De dilluns a divendres
Tardes: Dilluns, dimarts i dijous: 15,30h a 17:45h i dimecres: 15:30 a 19:00 h

Com arribar?

C./ Sèquia 1 Badalona 08913

Metro:

Artigues-Sant Adrià (L2)

Llefiá (L10) Autobús TMB: 44

Autobusos TUSGSAL:

3, B18,B22, B23, B24, B25, B26, B30, 801

mapa FPLlefià
© 2019 Centre de formació profesional LLefià. Tots els drets reservats. --- Avis legal --- Disseny web: Carlos Arrebola -