Entrenament de voleibol terra dels nostres alumnes de PFI a l'Institut Guttmann

Els nostres alumnes de PFI varen participar ahir a la tarda d'un entrenament de volei terra amb el al Club Voleibol Barcelona Barça a l'Institut Gutmann. El voleibol terra va ser esport paralímpic a Barcelona '92. Però és un esport gairebé desconegut a casa nostra. Només existeix un equip a Catalunya, al Club Voleibol Barcelona Barça. Es juga amb les mateixes normes que el vòlei convencional, però els jugadors han d'estar asseguts a terra. Els nostres alumnes de PFI van conèixer les característiques d'aquest esport, a través de les reflexions i la història d'alguns membres de l'equip. Una experiència molt enriquidora.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

Centre de formació professional Llefià. | TEL: 933 883 298 | FAX: 933 830 159 | Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla. | Cicles formatius | Cursos |

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top